RN731JTTD3972A05
MFR.Part #
RN731JTTD3972A05
JLCPCB Part #
C4323660
Description
-55℃~+155℃ 39.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS