RN731JTTD3970F50
MFR.Part #
RN731JTTD3970F50
JLCPCB Part #
C3966423
Description
-55℃~+155℃ 397Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS