RN731JTTD3970F100
MFR.Part #
RN731JTTD3970F100
JLCPCB Part #
C4060326
Description
-55℃~+155℃ 397Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS