RN731JTTD3921B10
MFR.Part #
RN731JTTD3921B10
JLCPCB Part #
C4115355
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS