RN731JTTD3920B50
MFR.Part #
RN731JTTD3920B50
JLCPCB Part #
C4001087
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS