RN731JTTD3901F50
MFR.Part #
RN731JTTD3901F50
JLCPCB Part #
C4092214
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS