RN731JTTD3901D100
MFR.Part #
RN731JTTD3901D100
JLCPCB Part #
C4116372
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS