RN731JTTD3901C25
MFR.Part #
RN731JTTD3901C25
JLCPCB Part #
C3985806
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS