RN731JTTD3900F100
MFR.Part #
RN731JTTD3900F100
JLCPCB Part #
C7292944
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS