RN731JTTD3900B25
MFR.Part #
RN731JTTD3900B25
JLCPCB Part #
C186385
Description
390Ω 63mW 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS