RN731JTTD38R8D50
MFR.Part #
RN731JTTD38R8D50
JLCPCB Part #
C3920806
Description
-55℃~+155℃ 38.8Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS