RN731JTTD38R3F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD38R3F100
JLCPCB Part #
C4276451
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 38.3Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS