RN731JTTD3882D100
MFR.Part #
RN731JTTD3882D100
JLCPCB Part #
C3957644
Description
-55℃~+155℃ 38.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS