RN731JTTD3832D100
MFR.Part #
RN731JTTD3832D100
JLCPCB Part #
C4128353
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS