RN731JTTD3831F100
MFR.Part #
RN731JTTD3831F100
JLCPCB Part #
C4189942
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS