RN731JTTD3831D25
MFR.Part #
RN731JTTD3831D25
JLCPCB Part #
C4020482
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS