RN731JTTD3830F10
MFR.Part #
RN731JTTD3830F10
JLCPCB Part #
C5863242
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS