RN731JTTD37R9D100
MFR.Part #
RN731JTTD37R9D100
JLCPCB Part #
C4258147
Description
-55℃~+155℃ 37.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS