RN731JTTD37R9C25
MFR.Part #
RN731JTTD37R9C25
JLCPCB Part #
C3948805
Description
-55℃~+155℃ 37.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS