RN731JTTD3792B25
MFR.Part #
RN731JTTD3792B25
JLCPCB Part #
C4266228
Description
-55℃~+155℃ 37.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS