RN731JTTD3791F50
MFR.Part #
RN731JTTD3791F50
JLCPCB Part #
C4128228
Description
-55℃~+155℃ 3.79kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS