RN731JTTD3790B10
MFR.Part #
RN731JTTD3790B10
JLCPCB Part #
C4026061
Description
-55℃~+155℃ 379Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS