RN731JTTD3741F25
MFR.Part #
RN731JTTD3741F25
JLCPCB Part #
C3952587
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS