RN731JTTD3702F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD3702F10
JLCPCB Part #
C4050600
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 37kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS