RN731JTTD3601A25
MFR.Part #
RN731JTTD3601A25
JLCPCB Part #
C4157395
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS