RN731JTTD35R2F100
MFR.Part #
RN731JTTD35R2F100
JLCPCB Part #
C4060121
Description
-55℃~+155℃ 35.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS