RN731JTTD3572D100
MFR.Part #
RN731JTTD3572D100
JLCPCB Part #
C4079565
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS