RN731JTTD3572B25
MFR.Part #
RN731JTTD3572B25
JLCPCB Part #
C3913269
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS