RN731JTTD3572B10
MFR.Part #
RN731JTTD3572B10
JLCPCB Part #
C4082964
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS