RN731JTTD3572A10
MFR.Part #
RN731JTTD3572A10
JLCPCB Part #
C4300304
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS