RN731JTTD3572A05
MFR.Part #
RN731JTTD3572A05
JLCPCB Part #
C4024346
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS