RN731JTTD3522A05
MFR.Part #
RN731JTTD3522A05
JLCPCB Part #
C5863238
Description
-55℃~+155℃ 35.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS