RN731JTTD3520D50
MFR.Part #
RN731JTTD3520D50
JLCPCB Part #
C4143522
Description
-55℃~+155℃ 352Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS