RN731JTTD34R4F50
MFR.Part #
RN731JTTD34R4F50
JLCPCB Part #
C4133241
Description
-55℃~+155℃ 34.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS