RN731JTTD3482B25
MFR.Part #
RN731JTTD3482B25
JLCPCB Part #
C3915334
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS