RN731JTTD3481D50
MFR.Part #
RN731JTTD3481D50
JLCPCB Part #
C3992964
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS