RN731JTTD3481C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD3481C25
JLCPCB Part #
C3955366
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS