RN731JTTD3481B50
MFR.Part #
RN731JTTD3481B50
JLCPCB Part #
C3950372
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS