RN731JTTD3480F50
MFR.Part #
RN731JTTD3480F50
JLCPCB Part #
C3924472
Description
-55℃~+155℃ 348Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS