RN731JTTD3441B50
MFR.Part #
RN731JTTD3441B50
JLCPCB Part #
C4009546
Description
-55℃~+155℃ 3.44kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS