RN731JTTD3402F25
MFR.Part #
RN731JTTD3402F25
JLCPCB Part #
C4333593
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS