RN731JTTD3402B10
MFR.Part #
RN731JTTD3402B10
JLCPCB Part #
C4199718
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS