RN731JTTD33R0B25
MFR.Part #
RN731JTTD33R0B25
JLCPCB Part #
C186360
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 63mW 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS