RN731JTTD3362F50
MFR.Part #
RN731JTTD3362F50
JLCPCB Part #
C4084131
Description
-55℃~+155℃ 33.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS