RN731JTTD3322F100
MFR.Part #
RN731JTTD3322F100
JLCPCB Part #
C4138392
Description
-55℃~+155℃ 33.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS