RN731JTTD3322A10
MFR.Part #
RN731JTTD3322A10
JLCPCB Part #
C3970256
Description
-55℃~+155℃ 33.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS