RN731JTTD3321F50
MFR.Part #
RN731JTTD3321F50
JLCPCB Part #
C4305064
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS