RN731JTTD3320F50
MFR.Part #
RN731JTTD3320F50
JLCPCB Part #
C4178817
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS