RN731JTTD3320B25
MFR.Part #
RN731JTTD3320B25
JLCPCB Part #
C4324910
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS