RN731JTTD3303D100
MFR.Part #
RN731JTTD3303D100
JLCPCB Part #
C3954209
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS